Güzel Tablo

Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi

Gönderen Konu: Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi  (Okunma sayısı 2968 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi

• Genel Moderatör
  • Puan 25
Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’ne hoş geldiniz.

Üniversitemizin İstanbul’daki özellikli konumundan, barındırdığı kültürel değerlerden ve akademik önceliklerinden aldığı destekle kurulan fakültemizde eğitim 2004 yılından bu yana sürmektedir. Başlangıçta Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarım ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümlerinden oluşan lisans programlarımıza 2007’de Tiyatro Bölümü, son olarak da 2013’te Mimarlık Bölümü katılmıştır. Bu programlara ek olarak fakültemiz öğretim üyelerince yürütülmekte olan Tasarım, Film ve Drama, ve Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Lisans Programlarımız mevcuttur.

Fakültemizi benzerlerinden  ayrıştıran, farklılığımızı vurgulamakta öne çıkan özelliğimiz her bölümüzün odaklandığı çalışma alanlarının yanısıra farklı alanların birarada bulunmasınının getirdiği yenilikçi ve interdisipliner çalışma olanaklarıdır. Bu kapasitenin getirdiği özgün kimlik sayesinde yaratıcı, sorumluluklarının bilincinde, kültür, sanat ve tasarım dünyasındaki gelişmelere açık, analitik, eleştirel, bağımsız, kalıpların dışında düşünebilen tasarımcılar, sanatçılar ve araştırmacılar yetiştirmekteyiz.

Başlangıçtan bu yana hızla zenginleşen kadromuz yurtdışı deneyimi olan, konusunda yetkin, çalışmalarıyla tasarım, sanat ve bilime uluslararası düzeyde katkıda bulunan öğretim elemanlarından oluşmaktadır. Bu bağlamda sanat ve tasarım alanlarındaki güncel gelişmelere paralel olarak sürekli güncellenen eğitimimiz sektörle işbirlikleri, uluslararası bağlantılar ve çeşitli ders dışı etkinliklerle zenginleşmekte. Akademik kadro ve öğrenciler tarafından yürütülen çalışmalar, yurtiçi ve yurtdışı kurumlarla mesleki ve akademik işbirliklerimizi atölye çalışmaları, sergiler, paneller, konferanslar, tartışma platformları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşmaktayız. Bu etkinliklerde sizleri aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Sanat ve Tasarım Fakültesi Tanıtım Kitapçığı

http://www.khas.edu.tr/uploads/pdf-doc-vb/tanitim/stf.pdf
İşte geldim burdayım ben bu işte ustayım...

Her hakkı saklıdır - Forumda yazılan mesajlarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir.
Güzel Tablo

İnternetteki en güzel tablo ve resimleri bulabileceğiniz kaynak - güzel yağlı boya tablo