Güzel Tablo

Yeni iPhone için tarih

Gönderen Konu: Yeni iPhone için tarih  (Okunma sayısı 1193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi

• Genel Moderatör
  • Puan 25
Yeni iPhone için tarih
« : 12 Ağustos 2013, 11:28:24 »
Apple’ın yeni iPhone modelinin 10 Eylül’de tanıtılacağı öne sürüldü.

Teknoloji blogu AllThingsD, ismini açıklamadığı kaynaklardan aldığı bilgiye göre Apple’ın yeni iPhone modelini özel bir etkinlikle sonbaharda tanıtacağını yazdı.

Yeni iPhone’un daha büyük ekranlı, ucuz ve farklı renklerde üretilmesi beklentiler arasında.

iPhone’un ABD’deki Şükran Günü ve Noel’i kapsayan tatil sezonu öncesi satışa çıkması bekleniyor.

'iOS 7 GÜNCELLENECEK'
10 Eylül'de gerçekleştirilmesi beklenen etkinlikte, iPhone 5S'in yanı sıra yeni bir 'eklenti' gelebileceği konuşuluyor.

SlashGear sitesine göre, yeni modele yapılacak eklenti, kısa süre önce kabına ait fotoğraflar internete sızan iPhone 5C.

Birçok renk seçeneğiyle gelmesi beklenen iPhone 5C'nin, neredeyse bir yıldır sözü edilen plastik iPhone olması ve 5C damgalı kaplar içinde sunulması yüksek bir olasılık.

Apple'ın henüz nerede düzenleneceği hakkında bilgi vermediği etkinlikte yaşanabilecek bir diğer gelişme, Haziran ayında sunulan yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin güncellemeri olabilir.

Kısa bir süre önce YouTube'a düşen bir videoda, iPhone 6'ın projektörlü sunulacağı iddia edilmişti:

kaynak http://www.ntvmsnbc.com/id/25459830
İşte geldim burdayım ben bu işte ustayım...

Her hakkı saklıdır - Forumda yazılan mesajlarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir.
Güzel Tablo

İnternetteki en güzel tablo ve resimleri bulabileceğiniz kaynak - güzel yağlı boya tablo