Güzel Tablo

Yağlı Boya Resim kursu - Malatya Halk Egitim Merkezi

Gönderen Konu: Yağlı Boya Resim kursu - Malatya Halk Egitim Merkezi  (Okunma sayısı 5412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi

• Genel Moderatör
  • Puan 25
Yağlı Boya Resim kursu - Malatya Halk Egitim Merkezi
« : 12 Ağustos 2013, 11:48:32 »
YAĞLI BOYA RESİM
     Günümüzde sanat dallarının değişim ile karşı karşıya olması ve daha karmaşık yapıda bulunmaya başlaması nedeniyle, sanatsal yeterliklerinde geniş tabanlı, bilgilere, becerilere ve tavırlara dayalı olmasını ve programların buna göre geliştirilmesini zorunlu hale getirmektedir. Program çalışmaları kapsamında yapılan tarama ve inceleme çalışmaları sonucunda faaliyet gösterilen sanatsal etkinlikler saptanarak, bu sanatsal etkinlikler ikinci, üçüncü ve dördüncü seviye sanat gruplarına ayrılmıştır. Program gelişme sürecinin her aşamasında üniversitelerin ve ülkemizin önde gelen sektör temsilcileri ile iş birliği yapılmış kişi ve kurumların program çalışmalarına doğrudan katkıları sağlanmıştı. Sektör ve yükseköğretim kurumlarının beklentileri programa yansıtılarak, mesleklere ait belirlenen yeterlikler öğretim programları ve modüllerin temel dayanağını ve içeriğini oluşturmuştur.
     Uluslararası düzeyde sanat elamanlarından beklenen yeterlilikler çeşitli araştırmalar ve yerli taksim yabancı uzman görüşlerine ayanılarak tespit edilmiş, elde edilen sonuçlar program çalışmalarına aktarılmıştır. Yağlı boya tekniği ile resim yapma çalışmalarının artması ve bu sanat dalının daha da gelişmesi, bireylere, üretim ve pazarlama sonucu, ülke ekonomisine katkıda bulunmasını sağlayabilecektir.

Iletisim ve online basvuru http://malatyahem.meb.k12.tr/

Egitim rehberi http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/index.html
İşte geldim burdayım ben bu işte ustayım...

Çevrimdışı kardelen

• Yönetici
  • Puan 25
Ynt: Yağlı Boya Resim kursu - Malatya Halk Egitim Merkezi
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2013, 13:08:28 »
teşekkürler...

Her hakkı saklıdır - Forumda yazılan mesajlarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir.
Güzel Tablo

İnternetteki en güzel tablo ve resimleri bulabileceğiniz kaynak - güzel yağlı boya tablo