Güzel Tablo

iPhone'da, Android'i Çalıştırdılar...

Gönderen Konu: iPhone'da, Android'i Çalıştırdılar...  (Okunma sayısı 1093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kardelen

• Yönetici
  • Puan 25
iPhone'da, Android'i Çalıştırdılar...
« : 09 Haziran 2016, 22:31:09 »

Bir geliştirici kılıf aracılığıyla iPhone'da Android işletim sistemini çalıştırdı. Bakalım iPhone'larda Android nasıl duruyor?

Geliştiriciler cihazlarda farklı işletim sistemleri çalıştırmaya devam ediyorlar. Bu anlamda Nick Lee isimli geliştiricinin geçtiğimiz aylarda Windows 95'i Apple Watch'ta çalıştırması büyük ses getirmişti. Görünüşe göre Nick Lee bu anlamda yine ses getirecek bir işe imza atmış.

Geliştirme şirketi Tendigi'de yönetici olan Nick Lee, özel bir kılıf aracılığıyla iOS'un son sürümüne sahip bir iPhone'da Androidişletim sistemini çalıştırmayı başardı.

Lee'nin bunu ise kılıf aracılığıyla iPhone'da üçün taraf yürütülebilir kod çalıştırarak başardığı söyleniyor.

45 saatini aldı
Sadece bunun için 45 saat civarında uğraştığını söyleyen Lee, sonunda aşağıdaki videodan da görebileceğiniz üzere iPhone'daAndroid 4.1 Jelly Bean'i çalıştırmayı başarmış. Ancak Android'in biraz kastığı gözlerden kaçmıyor.

Emre Çetinkaya

Her hakkı saklıdır - Forumda yazılan mesajlarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir.
Güzel Tablo

İnternetteki en güzel tablo ve resimleri bulabileceğiniz kaynak - güzel yağlı boya tablo