Güzel Tablo

Aradığını Bulma Duası( kayıp olan eşya içinde okunur)

Gönderen Konu: Aradığını Bulma Duası( kayıp olan eşya içinde okunur)  (Okunma sayısı 38570 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kardelen

• Yönetici
  • Puan 25
Aradığını Bulma Duası
birşey kaybettiğiniz zaman yada birisiyle buluşmak istediğinizde

rabbenâ inneke yâ camiânnâsi li yevmin lâ reybe fihi

meali : ey hakkında şühe olmayan bir günde insanları bir araya toplayacak olan ulu ALLAH beni falan şeyle yada falan kimsyle buluştur.

denenmiş ve faydası görülmüştür...
başka bir yöntem
1-Lüzümlu ve değerli bir şeyi zayi edip de onu bulamayan kimse abdest alıp kıbleye karşı oturarak yüz on dokuz defa ya hafiyz zikrinden sonra yine o kadar yani yüz on dokuz defa şu ayet-i kerimeyi okursa Cenab-ı Hak onun zayi ettiği(kaybolan)şeyi ona iade eder.

''İnneha in tekü miskale habbetin min hardelin fetekün fi sahretin ev fissemavati ev fil'ardı ye'ti bihallahü innallahe latıyfün habiyrün''.

başa bir yöntem daha:)
benim uyguladığım bi dua var ama gülmeyin çok ciddiyim 4-5 senedir %100 sonuç aldım. (ilk duyduğumda bende inanmadım ama deneyin)

Ethem Dede ,Ethem Dede , Gömleği Keten Dede ........ U Kaybettim. Bulursam Sana 40 Göbek Atam Dede diyosunuz.

bulunca 40 göbek atmanız lazım.atmazsanız bi dahaki sefere bulamazsınız.

biriyle kavuşmak istediğin zaman okunur

İlim ve Akıl Sahiplerinin Yaptığı Dualar

"Rabbena la tuziğ gulûbena ba'de iz hedeytenâ ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente'l-vehhâb. "Rabbena inneke camiu'n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif'ul-mîad."

Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma. Katından bize rahmet bağışla, sen çok bağışlayansın. Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah veridği sözden kesinlikle geri dönmez.

Ali ümran süresinin 9.ayeti

"Rabbena inneke camiu'n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif'ul-mîad."

bu ayetin tamamı 1000 kere okunur,

ticaret erbabı müşterilerinin çoğalmasını,
mürşit,hoca talebelerinin çoğalmasını,
arkadaşlarının çoğalmasını,
ve bekarlar evlenmek için birilerinin gelip istemesini istiyorsa bu ayete devam etmelidirler.
Allahın izniyle denenmiş ve mücriptir.

''Rabbenâ inneke câmiun nâsi li yevmin lâ raybe fîh''

alıntı

Her hakkı saklıdır - Forumda yazılan mesajlarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir.
Güzel Tablo

İnternetteki en güzel tablo ve resimleri bulabileceğiniz kaynak - güzel yağlı boya tablo